Pagro

Firma

Działamy na terenie Polski od 1992 roku.
Doświadczona i wykwalifikowana kadra pozwala nam sprawnie realizować nawet najbardziej wymagające zlecenia.


PAGRO P.H.U. Sp. z o.o.

Działamy nieprzerwanie na terenie Polski od 1992r. Powstaliśmy na bazie niemieckiej firmy GAWE STRASSENBAU.

Technologia

Wykonanie prac oparte jest na technologii niemieckiej, przy zastosowaniu najlepszych materiałów i najnowszych rozwiązań. Nabyte doświadczenie i stosowana technologia pozwala stworzyć nawierzchnie mogące przenosić bardzo duże obciążenia dynamiczne, co jest szczególnie istotne w przypadku wykonania nawierzchni pod drogi ciężkie, lub w halach produkcyjnych. Każda nawierzchnia wykonywana w tej technologii jest trwała i bardzo dobrze zachowuje się w eksploatacji, nie tracąc swoich walorów wizualnych i użytkowych.

Zakres naszych prac to nie tylko nawierzchnie wykonywane w bruku (ulice, chodniki, parkingi, wjazdy, zatoczki itp.), ale także wszystkie elementy tworzące tzw. małą architekturę.

Bardzo duża różnorodność materiałów, ich kolorystyka i faktura dają olbrzymie możliwości kompozycyjne. Firma wykonuje prace kompleksowo, lub w zakresie określonym przez zleceniodawcę. Bazujemy na projektach wykonywanych przez naszych specjalistów lub powierzonych przez zleceniodawcę sugerując ewentualnie pewne zmiany, które w oparciu o nasze doświadczenia poprawiłyby efekt końcowy.

Pracowanicy

Wszyscy nasi pracownicy posiadają bardzo dobre przeszkolenie fachowe na terenie Niemiec, poparte kilkuletnim doświadczeniem. Każda brygada może działać jako samodzielna grupa, wykonująca całość zadań budowlanych. Dobrze zorganizowany transport pozwala na terminowe zaopatrzenie w materiały a odpowiednia koordynacja wszystkich działań sprzyja dobrej organizacji ruchu w obrębie terenu budowy. Ważnym elementem naszych działań jest szybkość realizacji zadań budowlanych, terminowość oraz solidność wykonania.

Możliwości

Tereny najbardziej skomplikowane technicznie, z dużymi spadkami, uskokami, załamaniami, przy zastosowaniu tej technologii i wszystkich dostępnych materiałów można przeobrazić w niesamowicie efektowną pod względem estetycznym całość, doskonale harmonizującą z obiektami już istniejącymi. Woda z wykonywanych nawierzchni odprowadzana jest do studzienek ściekowych, które wraz z podłączami do kanału centralnego wykonujemy we własnym zakresie.

W okresie gwarancji, gdy zajdzie konieczność zamontowania nowego podłącza, ewentualnie położenia nowego kabla, firma zastrzega sobie wyłączne prawo do zerwania w tym miejscu nawierzchni i położenia jej później na nowo. Zerwane elementy nawierzchni, przy użyciu specjalistycznego sprzętu, wracają do pierwotnej postaci. Pracujemy na bardzo dobrej klasy maszynach i sprzęcie niemieckim, pozwalającym uzyskać bardzo dobre parametry wytrzymałościowe utwardzanego podłoża i samej nawierzchni.

Współpraca

W zależności od tego jaki jest typ robót, rodzaj materiału, transport - koszty realizacji danego zadania są bardzo zróżnicowane. Umowę sporządzamy na podstawie wstępnej kalkulacji, którą przedstawiamy Inwestorowi, zapoznając się dokładnie z powierzonym nam zadaniem. W tej sytuacji nie przedstawiamy cen jednostkowych na poszczególne rodzaje robót.

"Pagro" to firma o ugruntowanej pozycji rynku, posiadająca na swoim koncie kilkaset tysięcy m2 wykonanych nawierzchni.